Każda kobieta powinna pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy: piękna bielizna noszona pod najbardziej mdłym uniformem czy kostiumem sprawia, że każda z nas staje się femme fatale, kobietą vampem lub po prostu najpiękniejszą kobietą pewną swej urody, kobiecości i siły.

  • Wybierając modele starajmy się dokładnie oglądać zdjęcia. Powiększenia pokazują jak model się układa, w jaki sposób kształtuje biust, czy majteczki są mocno uciskające itd. Takie szczegóły sprawią, że nie rozczarujemy się zakupioną bielizną.
  • Pamiętajmy, ze w bieliźnie mamy się czuć pięknie i komfortowo. Każda z nas może być swoją własną brafiterką. Nie musimy zasięgać opinii innych, aby odpowiednio dobrać model biustonosza. Należy pamiętać o kilku zasadach:

a) biustonosz musi być dobrze dopasowany, aby spełniał swoje zadanie. Obwód stanika musi być mniejszy niż rzeczywisty wymiar pod biustem (w trakcie użytkowania biustonosz poddaje się, po praniu może się minimalnie rozciągnąć), stąd też lepiej kupić model, z obwodem 5-10 cm mniejszym.

Jak sprawdzić czy obwód nie jest za ciasny lub za luźny? Po założeniu i zapięciu biustonosza proszę między łopatki włożyć 4 palce od małego do wskazującego (prostopadle do pleców), jeśli jesteśmy w stanie to zrobić i czujemy się dobrze, obwód jest dobrze dobrany.

Zbyt mały lub zbyt luźny obwód powoduje nieodpowiednie trzymanie biustu, dyskomfort, a po dłuższym czasie nawet deformację piersi

b) biustonosze typu soft , semi soft, usztywniane, maxi są idealne dla Pań z większym biustem

c) panie, które chciałby powiększyć optycznie piersi powinny wybrać biustonosze typu push up, push up z termicznie kształtowaną miseczką tzw. kopa i modele z dodatkowymi wkładkami np. żelowymi

d) softy z pionowym cięciem to model uniwersalny dla pań z niezbyt ciękżkim biustem, które chcą podkreślić linię dekoltu.

e)Do wieczorowych sukni, topów bez ramiączek polecamy biustonosze do zadań specjalnych, w których w zależności od potrzeb można przepiąć ramiączka, dowolnie je zapiąć lub całkowicie odpiąć.

 

Zapraszamy do zakupów, w razie jakichkolwiek wątpliwosci prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta ( mailowo lub telefonicznie).