Niespodziewany dzwonek do drzwi…..

Listonosz, który tym razem zamiast kolejnych listów, rachunków czy ulotek przynosi niezwykłą paczkę….

Paczkę, w której znajduje się pięknie zapakowany prezent.

Element zaskoczenia, przepiękna forma, dedykacja… To wszystko sprawia, że obdarowana osoba przeżyje niesamowite chwile wzruszenia i zachwytu. A wszystko to w gigis.pl….

 

Sklep internetowy gigis.pl dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z zakupu czy otrzymanego prezentu. Zamówienia „Na Prezent” (opcja dostępna przy składaniu zamówienia), pakujemy w prześliczne pudełeczka, zdobione kokardą i niebanalnymi dodatkami, z możliwością umieszczenia dedykacji. Prezent wysyłamy pod wskazany w zamówieniu adres, pakując pudełeczko dodatkowo w ochronny karton. Wystarczy przy składaniu zamówienia zaznaczyć „prezent” i dokonać płatności karta kredytową lub przelewem, tak by obdarowana osoba otrzymała niespodziewaną przesyłkę i nie musiała za nią płacić. Mail z dowodem sprzedaży zostanie wysłane na konto kupującego.

Istnieje możliwość wysłania kilku prezentów osobom mieszkającym pod różnymi adresami. Należy wówczas złożyć tyle zamówień, ile jest adresów. Istnieje tez możliwość zapakowania więcej niż jednego prezentu pod konkretny adres ( prosimy o indywidualne ustalenia z Działem Obsługi Klienta).

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Dokładamy wszelkich starań by wysłany prezent był wspaniałym podarunkiem, jednocześnie zapewniając ( o ile jest taka wola) całkowitą anonimowość obdarowującego.