SAWREN

Firma SAWREN powstała w latach 90-tych XXw., ale początki firmy to przede wszystkim tradycja tworzenia przekazywana z pokolenia na pokolenie. Do dnia dzisiejszego w firmie na honorowym miejscu stoi maszyna do szycia, na której babcia właścicielki firmy tworzyła pierwsze projekty. Ta pasja tworzenia zaszczepiona już od dziecka zaowocowała chęcią projektowania i dążenia do perfekcji.
W 1996 roku powstał niewielki park maszynowy, który z upływem lat rozrastał się, tworząc doskonałe miejsce twórczej pracy. Z biegiem lat firma rozwijała się, potrzeba większej przestrzeni zmusiła firmę do przeprowadzki i zatrudnienia nowych ludzi.
Ludzie tworzący wyroby SAWREN nieustannie i z wielkim zaangażowaniem szukają innowacyjnych rozwiązań i konstrukcji, zyskując uznanie na rynku międzynarodowym.
Każda kobieta jest indywidualnością, ceniącą komfort i piękno. Mając to na uwadze firma SAWREN dokłada wszelkich starań, aby zaoferować swoim klientkom, bieliznę która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań. Stąd też unikatowe wzornictwo, doskonałe kroje i najwyższej jakości materiały.

OFERTA FIRMY

SAWREN efektywnie zaspokaja potrzeby Partnerów i Klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kolekcji, które wyróżniają się stylistyką zgodną z aktualnymi światowymi trendami mody, niepowtarzalnym wzornictwem oraz doskonałym wykończeniom, produkowanym na indywidualne potrzeby firmy przez najlepszych europejskich producentów.
SAWREN posiada w sprzedaży bogaty wybór bielizny dziennej i nocnej. Każda linia kolekcji posiada do wyboru kilka rodzajów biustonoszy i majteczek, dzięki którym Klienci mogą wybrać z każdej linii pasującą dla siebie konstrukcję. Produkujemy biustonosze typu: push up, push up z obniżonym środkiem (idealny do dużych dekoltów), bardotka, bardotka z obniżonym środkiem, soft, a także biustonosze na duże biusty np.: big soft, semi soft, padded-usztywniany. Wśród bogatej oferty majteczek można wybrać: stringi, mini stringi, g-stringi, figi, figi typu hipster, bokserki, figi wysokie, big figi, stringi typu high, a także pasy do pończoch. Dodatkowym atutem naszych kolekcji są gorsety, body i kamizelki. Niezwykle bogata oferta bielizny nocnej sprawia, że klienci z chęcią wracają do nas po nowe: koszulki, koszule nocne, topy, piżamy, komplety nocne, peniuary i szlafroki. Atutem firmy jest szeroka gama rozmiarów biustonoszy od 60B do 115G, i majteczek które oferujemy od rozmiaru XS do 8XL. W swojej ofercie mamy również torby, torebki i kosmetyczki w niebanalnej formie, pasujące pod konkretne linie kolekcji.

PROJEKTOWANIE I KONSTRUOWANIE

SAWREN to przede wszystkim dbałość o szczegóły, która objawia się już na początku tworzenia bielizny. Codziennie zespół młodych , zdolnych, wykwalifikowanych projektantów, grafików i technologów szuka oryginalnych rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej wybrednym gustom.
Staranna selekcja ma za cel wybrać te propozycje, które będą nie tylko piękne, ale i komfortowe w noszeniu.
Każda konstrukcja jest testowana na grupie wymagających kobiet. Dzięki temu nasza bielizna zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. Profesjonalny, nowoczesny i skomputeryzowany dział konstrukcyjny ciągle pracuje nad nowymi modelami, które sprostają wszystkim potrzebom Kobiet.

PRODUKCJA I KONTROLA JAKOŚCI

Ogromnym atutem firmy SAWREN jest profesjonalny zespół produkcyjny. Dzięki doświadczeniu i znajomości specyfiki szycia bielizny produkty SAWREN są wykonane z wyjątkową starannością.
Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który składa się z najnowszej generacji maszyn szwalniczych włoskich i japońskich firm. Regularnie inwestujemy w unowocześnianie metod produkcji, wprowadzając między innymi komputeryzację poszczególnych etapów.
W trosce o najwyższą jakość oferowanych produktów cała produkcja jest podporządkowana bardzo szczegółowej kontroli jakości. Każdy element, materiał czy proces podlega ścisłej weryfikacji. Ostateczny produkt jest sprawdzany przez dwa niezależne od siebie zespoły kontroli jakości.
SAWREN zaopatruje się u najlepszych europejskich producentów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty , gwarantujące ciału bezpieczeństwo i komfort w zetknięciu z materiałami.

SPRZEDAŻ

Naszym głównym celem jest spełnienie oczekiwań Klientek względem bielizny damskiej. Szeroka gama rozmiarów i wprowadzanie nowych konstrukcji podyktowana potrzebami kobiet sprawia, ze nasza bielizna zrzesza coraz więcej zwolenniczek marki.
Z najwyższą starannością współpracujemy z Klientami biznesowymi. Wsparciem sprzedaży są materiały informacyjne i promocyjno-reklamowe, w które zaopatrujemy Partnerów handlowych. Oprawa graficzna, która towarzyszy marce została starannie wykreowana, co dodatkowo wpływa na jej rozpoznawalność i wzrost sprzedaży produktów.
Od wielu lat budujemy swoją mocną pozycję na rynku polskim, a od 6 lat również działamy z powodzeniem na rynkach zagranicznych współpracując z dystrybutorami w wielu krajach, dzięki czemu marka SAWREN jest rozpoznawalna w Europie i na świecie.