Dawanie prezentów sprawia przyjemność nie tylko osobie obdarowanej ale i darczyńcy. Bielizna z kolei jest jednym z najwspanialszych prezentów, doskonale sprawdza się nie tylko jako doskonały upominek na coraz popularniejsze Walentynki, ale także Boże Narodzenie, rocznice ślubu i inne.

Aby jednak prezent był doskonałym prezentem poniżej przedstawiamy kilka zasad, którymi należy się kierować przy zakupie prezentu w naszym sklepie:

  • po pierwsze: BEZ PANIKI!, wybór odpowiedniej bielizny jest z pewnością dość trudną sprawą, jednak zawsze staramy się pomóc naszym klientom w wyborze;
  • kupując bieliznę starajmy się ją zawsze dopasować do konkretnej osoby, nie tylko rodzaj, ale i kolor, np. kolor różowy jest idealny dla blondynek z pięknie opaloną skórą, biały podkreśla opaleniznę, rudzielce pięknie będą wyglądać w zieleniach;
  • jeśli nie znamy dokładnego rozmiaru biustonosza, prosimy o wybór modeli z kategorii piżam, koszulek czy szlafroków, które także idealnie będą się nadawały na prezent. Na noc poślubną proponujemy frywolne przebrania i piękne komplety nocne w kolorach klasycznej biel czy niewinnego kremu, na rocznice ślubu seksowne koszulki z ażurowymi wstawkami, walentynkowa propozycja to przede wszystkim soczyste czerwienie
  • nie kupujmy „na siłę”, nie wszystko co nam się podoba, przypadnie do gustu obdarowanej osobie
  • jeśli zdecydujemy się na zakup biustonosza pamiętajmy o kilku zasadach”

a) Panie z mniejszym biustem doskonale czują się w biustonoszach typu push up, często z tzw. termicznie kształtowaną kopą (wówczas miseczka biustonosza jest mocno usztywniana, a efekt push up jest uzyskiwany dzięki specjalnie wyprofilowanej dolnej części modelu)

b) Duży biust pięknie wygląda w biustonoszach typu soft (miękkie miseczki), semi soft lub usztywnianych typu maxi.

c) Jeśli nie znamy rozmiaru biustonosza, należy posłużyć się „prastarą” metodą i niczym najlepszy detektyw sprawdzić rozmiar biustonosza na metce stanika w bieliźniarce lub innym miejscu, gdzie trzymana jest bielizna,

d)Jeśli mimo wszystko obawiamy się wyboru zapraszamy do wspólnych zakupów z wybranką, poprośmy o przejrzenie ofert sklepu, wybór najbardziej ciekawych modeli, a potem na osobności wystarczy sfinalizować zakupy i czekać na pozytywną reakcję kobiety, która otrzyma upragniony prezent.

  • WAŻNE! Jeśli bielizna okaże się mimo wysiłków nietrafiona, przyjmiemy zwrot lub wymianę wg zasad z regulaminu, posłużymy radą przy wymianie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do napisania maila na adres pomoc@gigis.pl lub kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta, gdzie nasi konsultanci służą pomocą.